Aşkı buldu! Bade İşçil’in yalnızlığı bitti…

Önceki gün yine Bebek sahilinde objektife yansıyan ünlü oyuncu, biriyle görüşmeye başladığını söyledi: “Değerlendirme sürecindeyim. Aramızda kalsın şimdilik. Daha yeni tanıyorum.” (Behlül AYDIN)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

Mimiksiz oyuncu garip geliyor

Bestemsu Özdemir önceki akşam Asmalımescit’te objektife takıldı.

“Estetiğe ihtiyaç duymadım” açıklamasıyla sosyal medyada gündem olan ünlü oyuncu, konuyla ilgili sorular üzerine şöyle konuştu:
“Kişisel bir tercih bu. Ben ihtiyaç duymadım, çünkü oyuncuyum. Mimiksiz oyuncu olmak bana garip geliyor. Mimiklerimi kullanmak adına estetik yaptırmayı düşünmüyorum, tavsiye de etmiyorum.” (Sayit DURMAZ)

Âşıkların yarı final heyecanı

Bahçeşehir Koleji Erkek Basketbol Takımı, FIBA Avrupa Kupası yarı final rövanş maçında İtalya’nın Itelyum Varese takımıyla karşı karşıya geldi.

Önceki gün Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanan maçı izleyenler arasında Hande Erçel ve Hakan Sabancı da vardı. Erçel’in adı bir dönem Bahçeşehir Koleji’nde forma giyen Kartal Özmızrak’la anılmıştı.

Köpek korkusunu yendi

Köpek korkusuyla bilinen Alişan, çocukları uğruna fobisini yenmeyi başardı.

 Çocukları Burak ve Eliz’in hayvan sevgisinden mahrum kalmasını istemeyen şarkıcı, Asil Yavrular Köpek Çiftliği’nden Poodle cinsi bir köpek sahiplendi. Alişan, “Köpek korkum eskisi kadar kalmadı ama yine de büyük köpeklerden korkuyorum” dedi.

 

Hukuki engel yok bugün vizyonda

X Yapım, Ahmet Kaya’nın hayatını konu alan “İki Gözüm Ahmet: Sürgün” filminin bugün vizyona gireceğini duyurdu.

Şirket yetkilileri, filmle ilgili dava haberleri üzerine şu açıklamayı yaptı: “2. Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi, filmimiz için alınmaya çalışılan ihtiyati tedbir talebinin reddine hükmetmiştir. Filmin gösterime girmesinin önünde hiçbir engel bulunmamaktadır.”

Minikoyla ilk deniz

Anne olmaya hazırlanan Burcu Biricik deniz sezonunu Yunanistan’da açtı.

5 aylık hamile olan ve kız bebek bekleyen oyuncu, eşi Emre Yetkin, abisi Bekir Biricik ve yengesi Sümeyye Biricik’le tatile çıktı. Atina’da denize giren Burcu Biricik, fotoğraflarını Instagram’da “Minikoyla ilk deniz” notuyla paylaştı.

30 şehirde sahnelenecek

Atatürk’ün Türk kadınına verdiği değeri vurgulayan “Rol Kapanı” tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor.

 Cumhuriyet’in ilanının ardından kadın oyuncuların sahneye çıkmaya başlamasıyla işsiz kalan bir zennenin hikâyesini anlatan oyun, 16 Nisan’da Edirne’de sahnelenecek. Orhan Kılıç’ın hem yönetmenliğini hem de başrolünü üstlendiği oyunda Şebnem Schaefer da rol alıyor. “Rol Kapanı” Türkiye genelinde 30 ilde seyirciyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir